ده کاری که می توان به جای خرید ساعت ۱۰ هزار دلاری اپل انجام داد

نسخه ادیشن اپل واچ یک ساعت هوشمند بسیار زیبا است که قطعا مشتریان مختص به خود را دارد، اما قیمت ۱۰۰۰۰ دلاری تعیین شده برای این محصول باعث شده که ایده خرید آن برای انبوهی از افراد در حد یک آرزو باقی بماند و حتی برخی پس از شنیدن این مسأله شروع به مقایسه ادیشن با کالاهای دیگری کنند که می توان با این بودجه خرید.

بل از اینکه لیستی از کالاهای هم قیمت با این ساعت را از نظر بگذرانیم اجازه دهید یادآور شویم که این ساعت حتما ظرف چند سال آینده دمده خواهد شد و ارزشش را از دست می دهد.

در هر صورت علاقمندان به خرید ادیشن می توانند با پرداخت تنها ۱۰۰۰۰ دلار ناقابل مالک این ساعت لوکس شوید ارائه و اگر هم کنار آمدن با بندهای اسپورت آن برای تان آسان است، حتی با پرداخت مبلغی کمتر از این میزان می توانید در زمره دارندگان اپل واچ قرار گیرید.

حال چنانچه کمی در مورد قیمت بالای این محصول تردید دارید و در عین حال به فکر خریدش هم هستید بهتر است نگاهی به کالاهای زیر بیاندازید که در ازای پرداخت ۱۰۰۰۰ دلار قابل خریدن هستند.

 

یک مک پروی پیشرفته

 

20 عدد آی پد ایر ۲: می توانید آنها را به خانواده، دوستان و همکارانتان هدیه دهید

28 عدد اپل واچ اسپورت: می توانید آنها را به دیوار اتاقتان آویزان کنید تا هیچگاه از زمان عقب نمانید. این ساعت ها دقتی برابر با ۵۰ هزارم ثانیه دارند.

 

یک سال مواد غذایی مورد نیاز برای یک خانواده چهار نفره: یا یک ساعت طلا!

 

 Datejust رولکس با بند استیل ۳۶ میلی متری که یک عمر دوام می آورد و از این لحاظ، محصول اپل حرفی برای گفتن در مقابل آن ندارد.

 

خودروی Versa از نیسان: یک ماشین ارزشمند که می توانید با آن به خرید بروید، در خیابان گشت و گذار کنید یا اینکه به دنبال کار بگردید!

 

200 عدد ساعت سواچ: منتها یادتان باشد که باید هر چند وقت یکبار باتری آنها را عووض کنید

 

دو سفر تفریحی برای یک خانواده چهار نفره

 

خرید آثار هنری: این اثر در سال ۲۰۱۱ میلادی توسط Renato Orara تهیه شد و مهم تر از آن اینکه زمان را نشان می دهد و جوهر استفاده شده برای ترسیم آن هم یک عمر دوام می آورد.

 

یک سال اجاره خانه در ایالات متحده آمریکا

 

منبع

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید