مستر تیستر یا خوشخوراک آسیا، منم! کار اصلیم چیز دیگس ولی به دلیل مشغله زیاد همیشه مجبورم بیرون غذا بخورم و به رستوران برم. البته از بچگی به خاطر شاغل بودن مامان تیستر، همیشه بیرون غذا می خوردم.

البته چون 11 سال از عمرم رو خارج از ایران زندگی کردم و به خیلی از کشورها سفر کردم رستورانهای زیادی رو تیست کردم و غذاهای مختلف رو خوردم. بعد از اینکه به تهران برگشتم با رستورانهای متفاوتی مواجه شدم. بعضیاشون واقعا خوب ولی بعضیاشون واقعا بد. بعضی از افراد با مردم و مشتریاشون خوب برخورد می کنن ولی خیلیاشون بسیار بد، در صورتیکه همین مشتریان که باعث پیشرفت یه رستوران می شن. البته محیط و تمیزی و ... هم دررستورانها مهمن و این مسائل باعث شد که تصمیم بگیرم که رستورانهایی رو که می رم رو براتون گزارش کنم. من نه آشپزم نه ادعای خاصی در تیست غذا دارم. من یه آدمم مثل خودتون که عاشق غذا و رستورانم و دوست دارم بهرستورانهایی که میرم با برخورد خوب پرسنل مواجه بشم. به نظرم این می تونه باعث بشه که رستورانهای ایرانی به کیفیت، برخورد و ... بیشتر توجه کنن.

تو 4 ماهی که این کارو شروع کردم با استقبال عجیبی مواجه شدم که باعث شد به این فکر بیافتم که حرفه ای تر به قضیه نگاه کنم. راه اندازی سایتمون، شرکت در نمایشگاه، شرکت در خیریه ها و ... همه و همه نوید از گسترش حرفه ای این کار خبر می ده. البته باید بگم که معمولا بی خبر به رستورانها می رم تا بتونم فارغ از هر فشاری و ... صادقانه براتون بنویسم.

مستر تیستر هر هفته تو روزنامه آسیا یه صفحه ویژه به نام آقای خوشخوراک داره. در این مدت کوتاه مردم تو خیابونا و مجالس و ... مستر رو مورد لطف بیکران خودشون قرار دادن که جا داره از همه طرفدارام همینجا تشکر کنم. توی این سایت غیر اطلاعات کلیه رستورانها، کبابی، فست فود، آشپزخانه، سفره خانه و .... که من ازشون دیدن کردم، یک دایرکتوری از رستورانهای ایرانی هم دیده شده که خیلی کار شما رو راحت میکنه خصوصا موقع بازدید از سایر شهرها و جاهای توریستی کشور. می تونین نظرات خودتون رو اعلام کنین، به رستورانها رتبه بدین، عکساشون و ببینین و خلاصه با خیال راحت تری رستوران مورد علاقه خودتون رو انتخاب کنین.

اگه خودتون صاحب رستوران باشین می تونین توی این دایرکتوری عضو بشین و یک صفحه واسه خودتون درست کنین تا طرفداران مستر تیستر هم با شما بهتر آشنا بشین. چه صاحب رستوران باشین و چه نباشین حتما رستورانهای مورد علاقه خودتون رو لایک کنین..علاوه بر این، منوی پیشنهادی مستر تیستر هم منوی غذاهایی است که خود من تست کردم، می تونین ببینن و اگه به اون رستوران رفتین نظراتتون رو در مورد اون منو برام توی سایت بذارین.

دوستون دارم و امیدورام در کنار همدیگه بتونیم رستورانهای مختلف رو با هم تیست کنیم. چه در تهران، چه در سایر شهرستانها و حتی کشورهای دیگه...

منبع

نوشتن دیدگاه

تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید